FAQ

Jak funguje hodnocení podcastů?

Jakmile se zaregistrujete, můžete hodnotit. A to dvěma způsoby. Buď podcastu udělíte počet hvězd, nebo připojíte i recenzi.

Je Podbot zdarma?

Využívání všech služeb webu je zcela zdarma. A do budoucna ani neplánujeme, že byste kdy za užívání stránky měli platit.

Můžu do databáze přihlásit sám sebe?

Ano. Dokonce byste měli. Jde to ale jenom tehdy, pokud máte svůj vlastní podcast. Dá se to udělat třeba tak, že vyplníte jednoduchý formulář kliknutím na tlačítko v kategorii Tvůrci.

Proč bych měl přidávat svůj podcast do databáze?

Primárně kvůli zviditelnění. Chcete přece, aby váš podcast lidé začali poslouchat. Tohle je dobrý první krok. Zároveň čím víc lidí váš podcast ohodnotí, tím větší důvěru mezi posluchači budete mít. Recenze v dnešním rychlém onlinovém světě suplují ústní doporučení, které je a vždy bude tou nejsilnější formou reklamy vůbec.

Můžu svůj podcast odstranit z databáze?

Můžete nám napsat na info@podbot.cz. Ale není to nutné. Pokud váš podcast rušíte, tak se jeho odstranění automaticky propíše i do naší databáze.

K čemu mi je uživatelský účet?

K tomu, abyste si celý Podbot dostatečně personalizovali k obrazu svému. Uvidíte jen novinky, které se vás týkají. Jen podcasty, které vás zajímají a přidali jste si je do svýh oblíbených. Přihlášením také máte možnost hodnotit podcasty a psát k nim recenze, čímž pomůžete dalším uživatelům při rozhodování.

Můžu svůj účet editovat?

Ano. Na této funkci ale v tuto chvíli usilovně pracujeme a budeme ji vylepšovat. V tuto chvíli můžete vyměnit vaši profilovou fotografii a editovat vaše základní údaje, které vkládáte při registraci.