O podbotu

Podbot.cz je unikátní databáze, která vám umožňuje hodnotit všechny české podcasty. Množství podcastových tvůrců na české scéně stoupá. Chceme v tom pro vás udělat pořádek. Využijte vyhledávač k tomu, abyste objevili podcasty, které chcete poslouchat. A pokud zde váš oblíbený podcast ještě není, neváhejte ho do naší databáze doplnit.

Podbot vznikl jako součást mediálního vydavatelství EP, které vydává a distribuuje podcasty českých tvůrců. Zároveň propojuje tvůrce podcastů s relevantními inzerenty. Podbot je tu pro všechny, kteří hledají kvalitní audioobsah.

Žebříčky: Tady hledejte nejúspěšnější podcasty Česka. Každý z nich můžete ohodnotit počtem hvězd. Toto hodnocení určí, jak vysoko podcast v žebříčku vystoupá. Nejoblíbenější podcasty jsou ty, které mají největší počet hodnocení.

Karty podcastů: Každý podcast má u nás založenou svou kartu. Na této kartě vidíte základní popis podcastu a nejnovější epizody, které si můžete rovnou poslechnout. Podcast můžete na této kartě také ohodnotit.

Karty tvůrců: Tvůrce podcastu je člověk, který podcastem provází a tvoří jej. Tito tvůrci u nás mají také své karty. Kartu tvůrce zakládá administrátor webu.

Váš profil: Na Podbotu se můžete zaregistrovat a začít hodnotit jednotlivé podcasty. Můžete k nim také psát recenze. Součástí vašeho účtu je i váš vlastní personalizovaný feed. Na hlavní straně tedy vidíte novinky, které se týkají vašich oblíbených podcastů. Přidejte si podcasty mezi vaše oblíbené. Hodnoťte nejen je, ale taky jednotlivé recenze nebo články, které se na Podbotu objevují.

Tým:
Petr Schwank Zakladatel schwank@ep-media.cz
Kateřina Vrzalíková Redaktorka
Ondřej Nový Grafik
Paul Pešel IT administrace
Kontakty: EP mediální vydavatelství a.s. Dělnická 213/12 170 00 Praha 7 IČ: 09264612
Máte na nás dotaz? Pište na redakce@podbot.cz